+48 12 290 22 22
Aktualności - Consultronix S.A.

Aktualności

 • 29.11.2018

  Centrum Badawczo-Rozwojowe

  Drodzy Przyjaciele,

  kolejna realizacja zakończona sukcesem. Centrum Badawczo-Rozwojowe i biuro konstrukcyjne Consultronix SA w pełnej okazałości zajmuje miejsce na ulicy Przemysłowej. Dziękujemy wszystkim współtwórcom projektu.

  Poniżej kilka wybranych zdjęć z symbolicznego otwarcia, na którym zaszczyciliście nas swoją obecnością. Raz jeszcze gorące podziękowania ślemy w kierunku ks. Bonieckiego za ciekawą rozmowę z moderatorem Konradem Myślikiem, Krzysztofa Piaseckiego, Krzysztofa Kiwerskiego, Marcina Kowalika oraz Adama Wsiołkowskiego za uświetnienie uroczystości wyważonym żartem i sztuką na najwyższym poziomie.

  Zapraszamy do obejrzenia całej fotorelacji dostępnej tutaj
  czytaj więcej
 • 16.10.2018

  Wetlab Endoskopowa cyklofotokoagulacja (ECP)

  Wraz z producentem Beaver-Visitec International serdecznie zapraszamy na nasze stoisko podczas VIII Międzynarodowej Konferencji "Okulistyka - kontrowersje" w KarpaczuPrzygotowaliśmy dla Państwa wetlaby z zakresu - ECP.

  Wetlab Endoskopowa cyklofotokoagulacja (ECP) z użyciem lasera Endo Optiks firmy BVI to praktyczne zajęcia odbywające się pod okiem inżyniera aplikacyjnego, który krok po kroku tłumaczy możliwości pracy na urządzeniu. Aparat dedykowany jest do endoskopii oka w diagnostyce jaskry, chorób siatkówki oraz jest używany do takich procedur, jak usuwanie ciał obcych, czy wizualizacji niedostępnych obszarów oka. Do Państwa dyspozycji oddajemy kompletnie wyposażone stanowisko, a same zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem świńskich oczu oraz fantomu oka.

  Do zobaczenia na stoisku!
  czytaj więcej
 • 15.10.2018

  ECP oraz Endoskopia podczas AAO 2018

  Producent Beaver-Visitec International serdecznie zaprasza na kurs ECP oraz Endoskopii podczas AAO.
  Link do rejestracji oraz więcej informacji tutaj
  czytaj więcej
 • 07.09.2018

  LFT w pigułce

  Producent laserów okulistycznych Ellex, uruchomił polską wersję strony nt. Witreolizy. 
  Znajdą w niej Państwo wiele ciekawych informacji w zakresie: mętów ciała szklistego, opcji leczenia, laserowego usuwania mętów oraz technologii Reflex. 

  Wraz z Producentem zapraszamy do odwiedzenia strony - https://global.floater-lft.com/pl/.
  czytaj więcej
 • 07.09.2018

  ESCRS - ASPIRA-aXA

  Consultronix SA wraz z firmą Human Optics mają zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie w temacie ASPIRA-aXA, które odbędzie się w dniach 23 września oraz 24 września 2018, w godzinach: 13:15-13:45 na stoisku firmy Human Optics B106 podczas tegorocznego kongresu ESCRS. 

  Więcej informacji na folderze informacyjnym.
  czytaj więcej