+48 12 290 22 22
Aktualności - Consultronix S.A.

Aktualności

 • 16.10.2018

  Wetlab Endoskopowa cyklofotokoagulacja (ECP)

  Wraz z producentem Beaver-Visitec International serdecznie zapraszamy na nasze stoisko podczas VIII Międzynarodowej Konferencji "Okulistyka - kontrowersje" w KarpaczuPrzygotowaliśmy dla Państwa wetlaby z zakresu - ECP.

  Wetlab Endoskopowa cyklofotokoagulacja (ECP) z użyciem lasera Endo Optiks firmy BVI to praktyczne zajęcia odbywające się pod okiem inżyniera aplikacyjnego, który krok po kroku tłumaczy możliwości pracy na urządzeniu. Aparat dedykowany jest do endoskopii oka w diagnostyce jaskry, chorób siatkówki oraz jest używany do takich procedur, jak usuwanie ciał obcych, czy wizualizacji niedostępnych obszarów oka. Do Państwa dyspozycji oddajemy kompletnie wyposażone stanowisko, a same zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem świńskich oczu oraz fantomu oka.

  Do zobaczenia na stoisku!
  czytaj więcej
 • 15.10.2018

  ECP oraz Endoskopia podczas AAO 2018

  Producent Beaver-Visitec International serdecznie zaprasza na kurs ECP oraz Endoskopii podczas AAO.
  Link do rejestracji oraz więcej informacji tutaj
  czytaj więcej
 • 07.09.2018

  LFT w pigułce

  Producent laserów okulistycznych Ellex, uruchomił polską wersję strony nt. Witreolizy. 
  Znajdą w niej Państwo wiele ciekawych informacji w zakresie: mętów ciała szklistego, opcji leczenia, laserowego usuwania mętów oraz technologii Reflex. 

  Wraz z Producentem zapraszamy do odwiedzenia strony - https://global.floater-lft.com/pl/.
  czytaj więcej
 • 07.09.2018

  ESCRS - ASPIRA-aXA

  Consultronix SA wraz z firmą Human Optics mają zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie w temacie ASPIRA-aXA, które odbędzie się w dniach 23 września oraz 24 września 2018, w godzinach: 13:15-13:45 na stoisku firmy Human Optics B106 podczas tegorocznego kongresu ESCRS. 

  Więcej informacji na folderze informacyjnym.
  czytaj więcej
 • 05.09.2018

  ESCRS - Endo Optiks Wet Lab

  Consultronix SA wraz z firmą Beaver-Visitec International mają zaszczyt zaprosić Państwa na kurs z zakresu ECP, który odbędzie się 22 września 2018 roku, od godz. 18:00 do 20:00 (rejestracja od 17:15 do 18:00), podczas tegorocznego kongresu ESCRS. 

  Aby upewnić się, że jest wystarczająca ilość miejsc na kursie, można zarejestrować się na stronie Endooptics - tutaj.

  Więcej informacji w folderze informacyjnym oraz materiał wskazujący na elementy programu w zakresie ECP podczas ESCRS dostępny tutaj.

  Producent zaprasza również na swoje stoisko B410.
  czytaj więcej