+48 12 290 22 22

Kariera

Od ponad 30 lat zajmujemy się wyposażaniem placówek medycznych w specjalistyczny sprzęt renomowanych firm. Naszą specjalnością są: okulistyka, urologia, kardiologia, dermatologia oraz diagnostyka obrazowa. Zdajemy sobie sprawę, że nasze sukcesy nie byłyby możliwe bez Naszego Zespołu, który codzienną praca przyczynia się do wspólnych sukcesów.

Co oferujemy:

* ciekawe zadania i udział w realnych projektach
* zaufanie i lojalność we wspólnym dążeniu do celu
* odpowiedzialność i samodzielność na każdym szczeblu kariery
* dostęp do wypracowanej wiedzy i doświadczenia.

Kogo szukamy:

* Osób dążących do realizacji wyznaczonych celów, chcących wzbogacić swoje dotychczasowe doświadczenie
* Osób energicznych i kreatywnych lubiących kontakt  z ludźmi, potrafiących mówić ale i uważnie słuchać
* Osób entuzjastycznych, dla których praca jest częścią ciekawego życia
* Osób swobodnie komunikujących się w języku angielskim

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i dołącz do Nas!