+48 12 290 22 22

Departament Produkcji

  • Piotr Barański

    Piotr Barański

    Dyrektor Departamentu Produkcji i Sprzedaży Międzynarodowej 12 290 22 22 pbaranski@cxsa.pl
  • Anna Piotrowska

    Anna Piotrowska

    Z-ca Dyrektora Departamentu Produkcji 12 290 22 22 apiotrowska@cxsa.pl
  • Piotr Wołoch

    Piotr Wołoch

    Business Development Manager 506 810 958 pwoloch@cxsa.pl
  • Aleksandra Hoffman

    Aleksandra Hoffman

    Specjalista ds. Projektowania i Rozwoju produktu 12 290 22 22 ahoffman@cxsa.pl
  • Michał Paulo

    Michał Paulo

    Specjalista ds. Projektowania i Rozwoju produktu 12 290 22 22 mpaulo@cxsa.pl
  • Agata Jackowska - Kicka

    Agata Jackowska - Kicka

    Specjalista ds. Projektowania i Rozwoju produktu 12 290 22 22 ajackowska@cxsa.pl
  • Kinga Mikorska

    Kinga Mikorska

    Specjalista ds. Projektowania i Rozwoju produktu 12 290 22 22 kmikorska@cxsa.pl
  • Mateusz Kicki

    Mateusz Kicki

    Specjalista ds. Projektowania i Rozwoju produktu 12 290 22 22 mkicki@cxsa.pl
  • Bożena Wawrzyńczyk

    Bożena Wawrzyńczyk

    Kierownik Produkcji 12 290 22 22 bwawrzynczyk@cxsa.pl
  • Marek Kowalik

    Marek Kowalik

    Pracownik Produkcji 12 290 22 22 produkcja@cxsa.pl
  • 1