+48 12 290 22 22

O firmie

Spółka Akcyjna Consultronix od ponad 30 lat z powodzeniem rozwija dystrybucję aparatury medycznej. Dynamiczny rozwój zawdzięczamy przemyślanym wyborom najlepszych producentów, z którymi współpraca budowana jest na zaufaniu i pewności co do oferowanego sprzętu i serwisu. Firma nie odniosłaby sukcesu gdyby nie grupa młodych, ambitnych pracowników, stanowiących zespół CX.

Consultronix jest ekspertem w dziedzinie okulistyki i mikrochirurgii oka, dermatologii, diagnostyki obrazowej, urologii, onkologii, kardiologii interwencyjnej oraz kardiochirurgii.

Stopniowo poszerzamy zasięg naszego działania. Nad prawidłowym funkcjonowaniem aparatów czuwa niezawodny zespół  inżynierów serwisu, rozlokowanych od Gdańska, Szczecina poprzez Lublin, a na Wrocławiu, Krakowie i Rzeszowie kończąc.

Od 2007 roku dynamicznie rozwija się Departament Produkcji, którego 96% wyrobów stanowi eksport do 23 państw, a w szczególności do USA, Wielkiej Brytanii, a także Australii. Nasza produkcja to przede wszystkim precyzyjne stoliki okulistyczne (pod własną marką TAVO), stoły do planowania radioterapii oraz automaty do czyszczenia kaset fakoemulsyfikatorów i witrektomów.

Od 2000 roku jesteśmy wydawcą, ogólnopolskiego kwartalnika medycznego CX News, o nakładzie 20 tysięcy egzemplarzy. Dostępnego również w wersji elektronicznej na stronie www.cxnews.pl.

Na co dzień mamy zaszczyt i wielką przyjemność współpracować z najlepszymi krakowskimi twórcami oraz instytucjami kultury jak Teatr Scena STU czy Opera Krakowska.

Naszą misją jest zapewnienie błyskawicznego transferu najnowszych technologii medycznych do Polski, gwarantując przy tym serwis na najwyższym poziomie. Posiadamy kompetencje do współpracy przy realizacji kompleksowych projektów w systemie: zaplanuj, wybuduj, wyposaż, sfinansuj. Dbamy o to, by współpraca z naszymi Klientami opierała się na zasadach partnerstwa.

W naszej działalności kierujemy się zasadą:

Rzetelnie, Profesjonalnie, Consultronix