+48 12 290 22 22

Partnerzy

 • Demetech

  Demetech

  Firma Demetech została założona w 1996 roku i od początku swojego istnienia skupia się na rozwijaniu, produkcji i sprzedaży systemów do diagnozy i wczesnego wykrywania osteoporozy. Firma oferuje najbardziej dokładne i wiarygodne systemy dostępne na rynku, kompleksowe szkolenia oraz  wsparcie.
  Zobacz stronę
 • Intermedical

  Intermedical

  Włoski producent sprzętu medycznego do zastosowań radiologicznych.
  Zobacz stronę
 • MAVIG

  MAVIG

  Firma Mavig specjalizuje się w produkcji towarów z zakresu ochrony radiologicznej: od rękawiczek i okularów ochronnych, poprzez specjalnie skonstruowane fartuchy odciążające kręgosłupy dla lekarzy i radiologów, aż po osłony montowane na suficie lub do stołów zabiegowych.
  Zobacz stronę
 • Rayence

  Rayence

  Firma Rayence w ciągu ostatnich lat rozwoju i dzięki wybranej specjalizacji stała się wiodącym producentem i dostawcą płaskich detektorów rentgenowskich. Panele oferowane przez firmę Rayence gwarantują najwyższą jakość obrazu spośród dostępnych tego typu urządzeń na rynku. Dzięki zaangażowaniu firmy w badania i rozwój produktu, dobór komponentów najwyższej jakości, zastosowaniu kontroli jakości produkcji, uzyskano  wiodący na rynku produkt bez wad. Korzyści płynące z zastosowania ucyfrowienia aparatów analogowych to m.in.: usprawnienie pracy personelu medycznego, obniżenie kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych (niska cena zakupu, likwidacja  ciemni) oraz wygodniejszy i szybszy dostęp do uzyskanych zdjęć.


  Zobacz stronę
 • Siemens

  Siemens

  Siemens to firma osadzona mocno we współczesnym świecie. Zawdzięcza to nie tylko swojej ponad 160-letniej historii i obecności w 190 krajach, lecz przede wszystkim niebagatelnemu wkładowi w rozwój technologii ułatwiających życie człowiekowi w każdym jego obszarze. Siemens od początku swego istnienia stawiał na postęp i innowacyjność, był i jest pionierem wytyczającym nowe kierunki rozwoju, otwierającym nowe możliwości. Ta sama wizja przyświeca Siemensowi w Polsce, reprezentowanemu tutaj przez grupę firm, których koordynatorem jest spółka regionalna, Siemens Sp. z o.o.

  Zobacz stronę
 • 1