+48 12 290 22 22
photo1

Zapraszamy

Już po raz VIII mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w warsztatach dotyczących Fakoemulsyfikacji oraz Witrektomii.

Kurs składa się z dwóch jednodniowych warsztatów. Istnieje możliwość wzięcia udziału w całym kursie lub w wybranym bloku tematycznym.

Kurs podzielony jest na dwie części teoretyczną oraz praktyczną. Część teoretyczna oparta jest na wykładach, wideoprezentacjach oraz analizie przypadków klinicznych. Wypracowana przez lata formuła kursu, jak również kameralne grupy sprzyjają merytorycznej dyskusji pozwalającej na wymianę doświadczeń i spostrzeżeń. Część praktyczna pozwala na poznanie najlepszych technik stosowanych w chirurgii oka. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone stanowiska z wszystkimi niezbędnymi do zabiegu narzędziami. Przy jednym stanowisku operuje dwóch uczestników. Podczas gdy jeden z uczestników operuje drugi asystuje. Asystując można się wiele nauczyć, oglądając pracę kolegi, słuchając instruktora czy ćwicząc zmiany ustawień sprzętu.

Zarówno nad praktyczną jak i teoretyczną stroną kursu czuwają nasi wybitni specjaliści. Podczas dnia Fako: dr Aleksandra Mikulska-Cholewa oraz dr Jacek Szendzielorz, w czasie Witrektomii: prof. Robert Rejdak oraz prof. Anselm Jüneman.
Ponadto support techniczny zapewniają instruktorzy aplikacyjni z Consultronix SA oraz MTS.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na naszej stronie