+48 12 290 22 22

Laserowe usuwanie żylaków

Kurs „Laserowe usuwanie żylaków” – to unikalne, indywidualne i praktyczne szkolenie z technik laserowego usuwania żylaków. W czasie kursu uczestnicy zapoznają się z kryteriami kwalifikacji do zabiegu na podstawie pełnej diagnostyki, asystują przy aplikacji znieczulenia tumescencyjnego oraz wykonywaniu 3-5 zabiegów skleroterapii śródzabiegowej. W czasie zabiegów wykorzystywany jest wysokiej klasy sprzęt neoV 1470 firmy neoLaser. Szkolenie dedykowane jest dla lekarzy zajmujących się leczeniem niewydolności żylnej lub pragnących rozszerzyć swoją działalność o nowe usługi.
 
Dla zainteresowanych istnieje także możliwość odbycia szkolenia w zakresie diagnostyki dopplerowskiej układu żylnego kończyn dolnych. Termin oraz szczegółowy zakres kursu ustalany jest indywidualnie. Jednorazowo w kursie mogą wziąć udział maksymalnie dwie osoby. Szkolenia odbywać się będą w Centrum Flebologii w Warszawie.

W celu rezerwacji terminu zapraszamy do kontaktu mailowego: mgrzesiak@cxsa.pl, telefoniczonego: 693 43 15 05 lub poprzez formularz zgłoszeniowy.