+48 12 290 22 22
photo1

Centrum Badawczo-Rozwojowe

Drodzy Przyjaciele,

kolejna realizacja zakończona sukcesem. Centrum Badawczo-Rozwojowe i biuro konstrukcyjne Consultronix SA w pełnej okazałości zajmuje miejsce na ulicy Przemysłowej. Dziękujemy wszystkim współtwórcom projektu.

Poniżej kilka wybranych zdjęć oraz relacja filmowa z symbolicznego otwarcia, na którym zaszczyciliście nas swoją obecnością. Raz jeszcze gorące podziękowania ślemy w kierunku ks. Bonieckiego za ciekawą rozmowę z moderatorem Konradem MyślikiemKrzysztofa Piaseckiego, Krzysztofa Kiwerskiego, Marcina Kowalika oraz Adama Wsiołkowskiego za uświetnienie uroczystości wyważonym żartem i sztuką na najwyższym poziomie.

Beneficjent:
Consultronix SA

Tytuł projektu:
Utworzenie Centrum Badawczo-Rozwojowego Innowacyjnych Technologii dla Medycyny 

Cel projektu:
Głównym celem projektu jest stworzenie warunków do kontynuacji prowadzonej przez Spółkę działalności B+R poprzez utworzenie dedykowanej jej jednostki, tj. CBR Innowacyjnych Technologii dla Medycyny.
W ramach projektu zostanie wybudowany budynek CBR i zakupione wyposażenie badawcze. Dzięki temu Spółka zrealizuje agendę badawczą i opracuje innowacyjne produkty.

Wartość projektu :
6 080 505 zł

Wartość dofinansowania:
2 517 855 zł

Numer projektu : POIR.02.01.00-00-0283/16

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020 ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, nabór 2/2.1/2016, na podstawie Umowy o dofinansowanie z dnia 2017-09-13.


Zapraszamy do obejrzenia całej fotorelacji dostępnej tutaj
Relacja filmowa dostępna tutaj.
Relacja z otwarcia CBR from Consultronix on Vimeo.