Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

CX News 1/35/2011 - Od redakcji

Drodzy czytelnicy,

Dziesięć lat temu miały miejsce dwa bardzo istotne wydarzenia – Adam Małysz zaczął wygrywać w Pucharze Świata oraz ukazał się pierwszy numer CX News'a.

Małysz zapoczątkował naj…

Autor:
Krzysztof Smolarski,

Drodzy czytelnicy,

Dziesięć lat temu miały miejsce dwa bardzo istotne wydarzenia – Adam Małysz zaczął wygrywać w Pucharze Świata oraz ukazał się pierwszy numer CX News'a.

Małysz zapoczątkował naj…

Drodzy czytelnicy,

Dziesięć lat temu miały miejsce dwa bardzo istotne wydarzenia – Adam Małysz zaczął wygrywać w Pucharze Świata oraz ukazał się pierwszy numer CX News’a.

Małysz zapoczątkował najdłuższy – jedyny zresztą jaki oglądałem – serial telewizyjny. CX News przez ten czas stał się jednym z najstarszych tego typu periodyków medycznych w Polsce, co więcej o najwyższym nakładzie.

Kiedy Małysz wygrywał z Hannawaldem, Goldbergerem, Schmidtem czy Ammannem, w CX News’ie publikowali sami najlepsi od biskupa Tadeusza Pieronka poczynając, poprzez Krzysztofa Piaseckiego, Witolda Beresia czy Krzysztofa Jasińskiego. Pisali dla nas również wybitni profesorowie okulistyki, kardiochirurgii, dermatologii i radiologii. Byli to między innymi Mirosława Grałek, Wojciech Omulecki, Jerzy Szafik, Paweł Buszman, Jerzy Sadowski, Janusz Skalski, Lidia Rudnicka i Andrzej Urbanik. Nasze publikacje nie ograniczały się do branży medycznej. Wśród naszych autorów byli specjaliści do spraw nowoczesnych technologii, finansiści, profesorowie telekomunikacji Andrzej Pach i Andrzej Jajszczyk, dyrektor nowo powstałego Narodowego Centrum Nauki – wielkie gratulacje Andrzeju.

Małysz przez ostanie 10 lat zmienił się z młodego ambitnego sportowca w światową gwiazdę narciarstwa, ale nigdy nie przestał być sympatycznym, otwartym człowiekiem. Ostatnia dekada była dla nas czasem zmian i szybkiego wzrostu – staliśmy się istotnym partnerem na rynku medycznym. Oprócz okulistyki z powodzeniem zajęliśmy się dermatologią, urologią, kardiologią interwencyjną oraz we współpracy z Philipsem diagnostyką obrazową. W tym czasie Consultronix otrzymał wiele wyróżnień i prestiżowych nagród. Nigdy jednak nie zapomnieliśmy, że naszą największą wartością i kapitałem jest zaufanie Klientów. To właśnie Państwa zadowolenie jest najważniejsze.

Adam Małysz planuje swój benefis w Zakopanem i pewnie niedługo usłyszymy o jego kolejnych sukcesach, ale w zupełnie innej roli. Naszym „benefisem” – zwieńczeniem pracy ostatnich lat – jest powstanie działu kompletacji, który łączy w sobie wszystkie dotąd posiadane kompetencje frmy Consultronix.

Teraz już możemy zrealizować Państwa zamierzenia inwestycyjne – od projektu, przez prace budowlane, pełne wyposażenie w sprzęt medyczny i wszystko, czego w takim obiekcie potrzeba, by oddać go „pod klucz”. Duży i ciekawy projekt zrealizowany przez nas w ten sposób, opisujemy szerzej w tym numerze.

Po latach sukcesów sportowych, Adam zamieni kombinezon narciarski na elegancki garnitur. Po 10 latach wydawania CX News’a – hobbystycznie i półamatorsko, my również zakładamy nowy garnitur.

Z wielką satysfakcją oddaję Państwu zupełnie nowy magazyn medyczny CX News. Mam nadzieję, że przez następne lata będziecie nas czytali, będziecie publikowali na naszych łamach i… będziecie nas kochali 🙂

Autor
Krzysztof Smolarski

Consultronix

Rzecz na temat