+48 12 290 22 22

Gabinety partnerskie

 • BIEŃKOWSCY CLINIC®

  BIEŃKOWSCY CLINIC®

  BIEŃKOWSCY CLINIC® to dwie nowoczesne kliniki istniejące od kilkunastu lat, specjalizujące się w technikach małoinwazyjnego odmładzania i biorewitalizacji skóry. Eksperci Esteticmed.pl oferują pełen zakres zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, laseroterapii, chirurgii kosmetycznej, dermatochirurgii i ginekologii estetycznej.  Dr Ilona Wnuk-Bieńkowska oraz dr n. med. Marcin Bieńkowski należą do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych medycynie estetycznej, anti-aging i chirurgii plastycznej. BIEŃKOWSCY CLINIC® zwycięzca GALA BEAUTY STARS 2017 w kategorii najlepsza klinika medycyny i dermatologii estetycznej.

  Zobacz stronę
 • Centrum Diagnostyki Znamion Barwnikowych

  Centrum Diagnostyki Znamion Barwnikowych

  Centrum Diagnostyki Znamion jest placówką ukierunkowaną na diagnostykę i leczenie chorób skóry i tkanki podskórnej. Połączenie doświadczenia z zakresu chirurgii onkologicznej, dermatologii i wenerologii, medycyny estetycznej oraz najnowsze technologie medyczne pozwalają na szybkie, kompleksowe i profesjonalne przeprowadzenie procesu leczenia. 
  Zobacz stronę
 • Centrum Medyczne NZOZ Konsylium sp z o.o.

  Centrum Medyczne NZOZ Konsylium sp z o.o.

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Konsylium został powołany do istnienia w 2009 roku, aby spełnić marzenie swoich założycieli o stworzeniu idealnego miejsca w Sanoku do praktykowania medycyny – skupiającego wiele specjalności i wiele rożnych usług w jednym skrojonym na miarę współczesnych oczekiwań budynku. Zobacz stronę
 • Centrum Medyczne WYSOCCY

  Centrum Medyczne WYSOCCY

  Od ponad 20-stu lat dbamy o zdrowie pacjentów w zakresie pediatrii i dermatologii ogólnej, a od 10-ciu, również w zakresie dermatologii estetycznej. 

  Zobacz stronę
 • Centrum Naukowo - Badawcze Dr Irena Eris

  Centrum Naukowo - Badawcze Dr Irena Eris

  Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. jest jedynym producentem kosmetyków w Polsce, a także jednym z niewielu nie tylko w Europie, ale i na świecie, posiadającym własne Centrum Naukowo-Badawcze prowadzące unikalne w branży kosmetycznej badania metodą in vitro, ex vivo i in vivo.
  Zobacz stronę