+48 12 290 22 22

Gabinety partnerskie

 • Centrum Naukowo - Badawcze Dr Irena Eris

  Centrum Naukowo - Badawcze Dr Irena Eris

  Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. jest jedynym producentem kosmetyków w Polsce, a także jednym z niewielu nie tylko w Europie, ale i na świecie, posiadającym własne Centrum Naukowo-Badawcze prowadzące unikalne w branży kosmetycznej badania metodą in vitro, ex vivo i in vivo.
  Zobacz stronę
 • Derm-al

  Derm-al

  Miejsce, gdzie pacjenci ze schorzeniami z zakresu dermatologii, dermato-chirurgii i alergologii znajdą dobrych specjalistów, dobrą diagnostykę i kompleksową pomoc.
  Zobacz stronę
 • DERMINI - Prywatny gabinet dermatologii dziecięcej

  DERMINI - Prywatny gabinet dermatologii dziecięcej

  Doktor Grażyna Nieżurawska jest doświadczonym dermatologiem – pediatrą z dwudziestoletnim stażem pracy w Oddziale Dermatologii Dziecięcej Stołecznego Szpitala Dermatologicznego im. „Św. Łazarza” przy ulicy Leszno w Warszawie. Przez wiele lat konsultowała pacjentów w Instytucie Matki i Dziecka.
  Doktor Grażyna Nieżurawska jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Sekcji Dermatologii Dziecięcej, czynnie uczestniczy w sympozjach i zjazdach. Współpracuje z pismem dla rodziców „Mamo to ja”.
  Zobacz stronę
 • DR EDYTA ENGLÄNDER

  DR EDYTA ENGLÄNDER

  Gabinet dr Edyty Engländer to miejsce w sercu Wrocławia, w którym kompleksowo dbamy o zdrowie i urodę skóry. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, wykorzystujemy zaawansowane osiągnięcia techniki, preparaty znanych i renomowanych firm. Naszym atutem jest wiedza, doświadczenia i pasja. Zanim powstał nasz gabinet, przez lata zbieraliśmy doświadczenia, zgłębialiśmy tajniki naszej profesji, wreszcie wsłuchiwaliśmy się w potrzeby pacjentów. To pozwoliło nam stworzyć miejsce, w którym każdego traktujemy indywidualnie, projektując najlepsze rozwiązania i proponując najefektywniejsze metody.
  Zobacz stronę
 • EsteDerm

  EsteDerm

  Nowoczesne Centrum Medyczne założone w 2007r., w którym wysoko wykwalifikowana kadra medyczna, poza profesjonalną diagnostyką i leczeniem schorzeń dermatologicznych, ginekologicznych, chirurgicznych, flebologicznych, naczyniowych, proktologicznych, ortopedycznych, neurologicznych, kardiologicznych i endokrynologicznych, oferuje najnowocześniejsze osiągnięcia w zakresie Dermatologii Estetycznej i Ginekologii Estetycznej.
                                                                              Anna Pogorzelska-Antkowiak
  Zobacz stronę