+48 12 290 22 22

Gabinety partnerskie

 • Gabinety HEMA

  Gabinety HEMA

  W trosce o lepszą, skuteczniejszą i bardziej  komfortową dla Pacjenta terapię w Gabinetach Lekarskich HEMA oferujemy możliwość leczenia uporczywych chorób skóry takich jak: łuszczyca, bielactwo, łysienie plackowate, wyprysk dłoni, atopowe zapalenie skóry  z zastosowaniem lasera ekscymerowego 308 nm. 
  Laser ekscymerowy 308 nm jest to nowoczesnym urządzeniem pozwalającym na naświetlanie tylko „chorego” miejsca z pominięciem zdrowej skóry oraz umożliwia dostosowanie mocy światła do konkretnego przypadku. Zabiegi są niebolesne i nieinwazyjne. Zabiegi przeprowadza się średnio 2 razy w tygodniu. Liczbę zabiegów ustalana jest indywidualnie w zależności od rodzaju schorzenia.
  Zobacz stronę
 • KLINIKA AMBROZIAK - klinika dermatologii estetycznej

  KLINIKA AMBROZIAK - klinika dermatologii estetycznej

  Wyjątkowe miejsce, które na warszawskiej mapie urodowej istnieje już od 14 lat. Stworzona dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na najwyższym, światowym poziomie. Każdy, kto odwiedzi Klinikę, poczuje magię tego miejsca – tutaj zaczyna się piękno.  Klinika Ambroziak  oferuje pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej i klinicznej, chirurgii plastycznej i naczyniowej, ginekologii estetycznej, laryngologii oraz fizjoterapii i kosmetologii.  Zespół Kliniki dokładnie śledzi światowe trendy w medycynie estetycznej i wybiera zabiegi, które są najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne, włączając je do własnej oferty.
  Zobacz stronę
 • Klinika Belvedere

  Klinika Belvedere

  Klinika Belvedere jest placówką ukierunkowaną na diagnostykę i kompleksowe leczenie chorób żył w województwie świętokrzyskim. Oferujemy swoim pacjentom pełen wachlarz najnowszych metod leczenia żylaków, pajączków, owrzodzeń oraz poszerzeń żylnych. Klinika oferuje między innymi endowaskularne zabiegi usuwania żylaków, takie jak laseroterapia laserem wewnątrznaczyniowym neoV1470nm oraz klejenie żył (VenaBlock, VeinOff).
  Doświadczenie kliniczne zdobyte w USA wcielamy w naszej klinice, oferując pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu flebologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i anti-aging.
  Oto link do naszego filmu z laseroterapii żylaków laserem neoV1470nm na kanale YouTube: https://youtu.be/bjRaYHYbfoE

  Zobacz stronę
 • Klinika Zakrzewscy

  Klinika Zakrzewscy

  Klinika Zakrzewscy to miejsce, w którym koncentrujemy się na potrzebach skóry i włosów.

  Sygnowana nazwiskiem twórców, Klinika specjalizuje się w leczeniu łysienia, leczeniu trądziku i jego powikłań, a także w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz anti-aging.

  Wiedza, doświadczenie i kompetencje naszych lekarzy wsparte najbardziej zaawansowanymi technologicznie urządzeniami medycznymi to gwarancja promiennego, naturalnego wyglądu oraz zdrowia skóry i włosów.
  Zobacz stronę
 • Looq Clinic - Klinika Urody

  Looq Clinic - Klinika Urody

  Zobacz stronę