Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Szczegóły oferty

Aktualnie aplikujesz na stanowisko
Asystent/ka serwisu
BaliceSerwis CXPełny etat
Twoje zadania
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych (mailowych oraz telefonicznych),
  • Wsparcie klientów w rozwiązywaniu zdarzeń serwisowych,
  • Przygotowywanie ofert dotyczących napraw, przeglądów serwisowych oraz dokumentacji technicznej instalacji,
  • Kompletacja i przygotowanie urządzeń do montażu,
  • Bieżący kontakt z producentami urządzeń,
  • Drobne naprawy sprzętu (w biurze oraz zdalnie)
  • Instalacja oprogramowania urządzeń medycznych,
  • Kontrola urządzeń pod kątem prawidłowego funkcjonowania oraz przygotowanie ich do montażu u klienta
Nasze oczekiwania
  • Wykształcenie wyższe lub techniczne (preferowane kierunki inżynieria biomedyczna oraz kierunki pokrewne),
  • Umiejętność wyszukiwania i rozumienia parametrów technicznych sprzętu (głównie komputerowego)
  • Kreatywność w działaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne ułatwiające komunikację z klientami,
  • Dynamizm, zaangażowanie oraz dbałość o szczegóły,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Mile widzane
  • Znajomość zagadnień serwisowych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • Dowolna i elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie)
  • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku medycznym,
  • Bogaty pakiet socjalny: Karta MultiSport, prywatna Opieka Medyczna, bilety do kina, spotkania Integracyjne,
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji, wypełnij poniższy formularz:

Kliknij lub przenieś i upuść pliki na to pole aby przesłać. Możesz przesłać do 3 plików.
max. 2mb; plik pdf, doc lub docx