Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Szczegóły oferty

Aktualnie aplikujesz na stanowisko
Asystent/ka działu zamówień publicznych
BaliceZamówienia Publiczne CXPełny etat
Twoje zadania
  • Monitorowanie i wyszukiwanie ogłoszeń przetargowych
  • Przygotowywanie, kompletowanie i prowadzenie dokumentacji przetargowej niezbędnej do składania ofert w przetargach publicznych zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych
  • Prowadzenie rejestru toczących się postępowań przetargowych
  • Gromadzenie, aktualizowanie i archiwizowanie dokumentów potrzebnych do prawidłowego złożenia oferty
  • Wspieracie pozostałych pracowników działu w bieżących obowiązkach
  • Współpraca z innymi działami firmy
Nasze oczekiwania
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • Dokładność oraz terminowość
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku biurowym w dziale zamówień publicznych lub stanowiskach pokrewnych
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: kierunki prawo, administracja, inżynieria biomedyczna
Mile widzane
  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych
  • Zainteresowanie branżą sprzętu medycznego
  • Znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
Oferujemy
  • Dowolna i elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza)
  • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku medycznym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • Bogaty pakiet socjalny: Karta multisport, prywatna Opieka Medyczna, bilety do kina, spotkania Integracyjne
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji, wypełnij poniższy formularz:

Kliknij lub przenieś i upuść pliki na to pole aby przesłać. Możesz przesłać do 3 plików.
max. 2mb; plik pdf, doc lub docx