Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Szczegóły oferty

Aktualnie aplikujesz na stanowisko
Inżynier Serwisu Aparatury Medycznej
Balice, ZdalnieSerwis CXPełny etat
Twoje zadania
• Uczestnictwo w instalacjach sprzętu u  klientów na terenie całej Polski
• Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń medycznych (przeglądy, konserwacje, kalibracje)
• Instalacja oprogramowania  aparatury medycznej
• Szkolenie użytkowników urządzeń w zakresie obsługi sprzętu
• Wsparcie prac z zakresu IT (instalacje systemów informatycznych, pomoc w konserwacji sprzętu,)
• Prowadzenie dokumentacji technicznej zdarzeń serwisowych
Nasze oczekiwania

• Wykształcenie wyższe techniczne (inżyniera Biomedyczna oraz kierunki pokrewne)
• Doświadczenie w instalacji i obsłudze sprzętu medycznego
• Doświadczenie w obsłudze specjalistycznych urządzeń pomiarowych i kalibracyjnych
• Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
• Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych
• Dynamizm i energiczne podejście do pracy
• Dobra organizacja czasu pracy
• Umiejętność szybkiego uczenia się oraz kreatywność
• Prawo jazdy kat. B.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widzane

• Mile widziane uprawnienia SEP

Oferujemy
• Dowolna i elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza)
• Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku medycznym
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
• Bogaty pakiet socjalny: Karta MultiSport, prywatna Opieka Medyczna, bilety do kina, spotkania Integracyjne
• Przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach
• Wysokiej klasy  narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji, wypełnij poniższy formularz:

Kliknij lub przenieś i upuść pliki na to pole aby przesłać. Możesz przesłać do 3 plików.
max. 2mb; plik pdf, doc lub docx