Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Szczegóły oferty

Aktualnie aplikujesz na stanowisko
Konstruktor R&D
BaliceR&D CXEPełny etat
Twoje zadania
  • Samodzielne lub zespołowe prowadzenie projektów urządzeń medycznych i niemedycznych (w obszarze technicznym – od koncepcji po realizację produkcji);
  • Opracowywanie dedykowanych rozwiązań technicznych dla realizowanych produktów;
  • Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących procesy produkcyjne;
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej;
  • Tworzenie, weryfikacja poprawności oraz funkcjonalności nowych, jak i już istniejących produktów;
Nasze oczekiwania
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość oprogramowania typu CAD 3D. Preferowany: SolidWorks;
  • Doświadczenie w projektowaniu urządzeń elektrycznych i/lub doświadczenie w analizach mechanicznych;
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Kreatywność oraz zdolność analitycznego myślenia;
  • Samodzielność oraz umiejętność organizacji czasu pracy;
  • Współpraca zespołowa;
  • Umiejętność pracy w systemie CRM
Mile widzane
  • Doświadczenie w branży urządzeń medycznych oraz znajomość normy IEC 60601-1
  • Doświadczenie w obsłudze: SolidWorks Routing, SolidWorks Simulation;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność obsługi drukarek 3D;
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku medycznym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,
  • Dowolną i elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza)
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach,
  • Dodatkowe benefity: karta multisport, opieka medyczna, bilety do kina, spotkania integracyjne
  • Pracę w młodym i energicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących projektach
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji, wypełnij poniższy formularz:

Kliknij lub przenieś i upuść pliki na to pole aby przesłać. Możesz przesłać do 3 plików.
max. 2mb; plik pdf, doc lub docx