Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Szczegóły oferty

Aktualnie aplikujesz na stanowisko
Programista systemu ERP enova365 – C#
ZdalnieIT CXSAPełny etat
Twoje zadania
  • projektowanie i implementacja nowych funkcji systemu enova365,
  • utrzymanie oraz rozwój istniejących rozwiązań,
  • tworzenie raportów w technologii repx, aspx,
  • testowanie rozwiązań,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • szkolenie i wsparcie techniczne użytkowników systemu enova365,
Nasze oczekiwania
  • znajomość języka C# i platformy .NET,
  • 1 rok doświadczenia w programowaniu dodatków do systemu ERP enova365,
  • doświadczenia w pracy w środowisku MS Visual Studio,
  • znajomość systemów kontroli wersji Git,
  • znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych,
  • umiejętności analitycznego myślenia, diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • samodzielności w pracy, odpowiedzialności oraz dokładności
  • komunikatywności i otwartości
Mile widzane
  • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych,
  • znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP,
  • znajomości procesów biznesowych m. in. księgowych, logistycznych, produkcyjnych i innych,
Oferujemy
  • dowolna i elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza)
  • pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku medycznym
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej bogaty pakiet socjalny: Karta MultiSport, prywatna Opieka Medyczna, bilety do kina, spotkania Integracyjne
  • przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach.
  • praca zdalna lub model hybrydowy

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji, wypełnij poniższy formularz:

Kliknij lub przenieś i upuść pliki na to pole aby przesłać. Możesz przesłać do 3 plików.
max. 2mb; plik pdf, doc lub docx