Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Szczegóły oferty

Aktualnie aplikujesz na stanowisko
Specjalista ds. marketingu i eventów
BaliceMarketing CXSAPełny etat
Twoje zadania
  • przygotowywanie i koordynacja udziału firmy w imprezach oraz innych wydarzeniach branżowych polskich i zagranicznych
  • poszukiwanie gadżetów do promocji produktowych, koordynacja procesu produkcji oraz ich dystrybucji do klientów (kontakt z dostawcami, negocjacje cen, zamówienia oraz przygotowanie zestawień wydanych materiałów)
  • udział w przygotowywaniu akcji promocyjnych oraz kampanii marketingowych
  • wsparcie działu w realizacji oraz opracowaniu strategii marketingowych
  • wsparcie działu w zakresie przygotowania materiałów szkoleniowych i employer brandingowych
  • wprowadzenie aktualizacji na stronach internetowych (przez istniejący CMS strony)
Nasze oczekiwania
  • kreatywność i nietuzinkowe pomysły,
  • dynamizm w działaniu i orientacja na cel (nawet, gdy po drodze jedynym pewnikiem jest zmiana),
  • wysoko rozwinięte kompetencje miękkie,
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań,
  • znajomość programów z pakietu MS Office: Word, Power Point, Excel,
  • zorientowanie w bieżących trendach marketingowych,
  • komunikatywna zanjomość języka angielskiego
Mile widzane
  • mile widziana znajomość pakietów: Adobe – Photoshop i Cinema 4D
Oferujemy
  • dowolna i elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B)
  • pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku medycznym
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • bogaty pakiet socjalny: Karta MultiSport, prywatna Opieka Medyczna, bilety do kina, spotkania Integracyjne

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji, wypełnij poniższy formularz:

Kliknij lub przenieś i upuść pliki na to pole aby przesłać. Możesz przesłać do 3 plików.
max. 2mb; plik pdf, doc lub docx