Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Szczegóły oferty

Aktualnie aplikujesz na stanowisko
Specjalistka/Specjalista ds. zamówień publicznych
BaliceZamówienia Publiczne CXPełny etat
Twoje zadania

• Monitorowanie i wyszukiwanie ogłoszeń przetargowych
• Przygotowywanie, kompletowanie i prowadzenie dokumentacji przetargowej niezbędnej do składania ofert w przetargach publicznych zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych
• Identyfikacja ogłoszeń przetargowych, analiza warunków formalnych oraz merytorycznych, rozpoznanie warunków zamówienia w odniesieniu do działalności Firmy
• Kontrola nad terminami zadawania pytań do postępowań przetargowych
• Bieżące raportowanie z przebiegu i wyników postępowań przetargowych
• Prowadzenie rejestru toczących się postępowań przetargowych
• Archiwizowanie dokumentacji przetargowej
• Odpowiedzialność za przygotowanie oraz terminowe złożenie oferty
• Monitoring obowiązujących aktów prawnych
• Współpraca z innymi działami firmy

Nasze oczekiwania

• Min. roczne doświadczenie zawodowe w zakresie przygotowywania ofert przetargowych
• Praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych i aktów wykonawczych
• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki prawo, administracja lub pokrewne
• Umiejętność skutecznego planowania i efektywnej organizacji pracy
• Skrupulatność i dokładność, orientacja na szczegóły
• Samodzielność i odpowiedzialność
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
• Umiejętność pracy w zespole

Mile widzane

• Znajomość języka angielskiego
• Znajomość branży medycznej

Oferujemy
• Dowolna i elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza)
• Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku medycznym
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
• Bogaty pakiet socjalny: Karta MultiSport, prywatna Opieka Medyczna, bilety do kina, spotkania Integracyjne
• Przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji, wypełnij poniższy formularz:

Kliknij lub przenieś i upuść pliki na to pole aby przesłać. Możesz przesłać do 3 plików.
max. 2mb; plik pdf, doc lub docx