Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Szczegóły oferty

Aktualnie aplikujesz na stanowisko
Stażysta w dziale logistyki
BaliceLogistyka CXStaż
Twoje zadania
  • Kontakt z producentami, dostawcami, klientami, firmami spedycyjnymi oraz kurierskimi,
  • Terminowe i planowe realizowanie zamówień u dostawców, generowanych przez magazyn,
  • Wybór najbardziej optymalnych rozwiązań w zakresie dostaw towarów,
  • Weryfikacja dokumentów nadesłanych przez dostawców oraz ewentualne ich korygowanie,
  • Koordynacja niezgodności reklamacji zgłaszanych do dostawców,
  • Obsługa logistyczna napraw serwisowych,
  • Kontakt z agencjami celnymi w przypadku dostaw towarów z poza UE,
  • Dbanie o poprawność informacji znajdujących się w systemie CRM,
  • Ścisła współpraca z działami magazynu i zamówień.
Nasze oczekiwania
  • Osoba o statusie studenta/absolwent – preferowany kierunek Logistyka i Zarządzenie lub pokrewne,
  • Dynamizm, zaangażowanie i ukierunkowanie na osiąganie wyznaczonego celu,
  • Umiejętność budowania, nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji
  • Samodzielność, sumienności i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i pismie,
  • Skrupulatność i dokładność, orientacja na szczegóły,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Mile widzane
  • Znajomość prawa transportowego, konwencji CRM oraz zagadnień celnych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • Staż w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku medycznym;
  • Bogaty pakiet socjalny: Karta MultiSport, prywatna Opieka Medyczna, bilety do kina, spotkania Integracyjne;
  • Przyjazną atmosferę i warunki stażu w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji, wypełnij poniższy formularz:

Kliknij lub przenieś i upuść pliki na to pole aby przesłać. Możesz przesłać do 3 plików.
max. 2mb; plik pdf, doc lub docx