+48 12 290 22 22

Mikrochirurgia

  • Joanna Zapiór

    Joanna Zapiór

    Kierownik Działu Handlowego - Mikrochirurgia 607 651 210 jzapior@cxsa.pl
  • Agnieszka Gawin

    Agnieszka Gawin

    Regionalny Przedstawiciel Medyczny 605 904 570 agawin@cxsa.pl
  • Olga Sarnecka

    Olga Sarnecka

    Specjalista ds. Handlowych 609 486 997 osarnecka@cxsa.pl
  • Ewelina Pałkiewicz

    Ewelina Pałkiewicz

    Regionalny Przedstawiciel Medyczny 783 970 524 epalkiewicz@cxsa.pl
  • Michał Panek

    Michał Panek

    Regionalny Przedstawiciel Medyczny 665 101 836 mpanek@cxsa.pl
  • Elżbieta Doniec

    Elżbieta Doniec

    Regionalny Przedstawiciel Medyczny 691 100 460 edoniec@cxsa.pl
  • Monika Korycka

    Monika Korycka

    Regionalny Przedstawiciel Medyczny 691 201 461 mkorycka@cxsa.pl
  • Mateusz Rakoczy

    Mateusz Rakoczy

    Kierownik Działu Aplikacyjnego 605 290 306 mrakoczy@cxsa.pl
  • Mariusz Jagiełowicz

    Mariusz Jagiełowicz

    Specjalista aplikacyjny ds. okulistyki 609 701 588 mjagielowicz@cxsa.pl
  • Łukasz Mach

    Łukasz Mach

    Specjalista aplikacyjny ds. okulistyki 512 778 041 lmach@cxsa.pl