+48 12 290 22 22

O firmie

Spółka Akcyjna Consultronix od ponad 30 lat z powodzeniem rozwija dystrybucję aparatury medycznej. Dynamiczny rozwój zawdzięczamy przemyślanym wyborom najlepszych producentów, z którymi współpraca budowana jest na zaufaniu i pewności co do oferowanego sprzętu i serwisu. Firma nie odniosłaby sukcesu gdyby nie grupa ambitnych pracowników, stanowiących zespół CX.

Consultronix jest ekspertem w dziedzinach: okulistyki, mikrochirurgii oka, dermatologii, flebologii, diagnostyki obrazowej, elektrofizjologii, radioterapii, urologii, kardiologii interwencyjnej, ortopedii. 

Nad prawidłowym funkcjonowaniem aparatów czuwa niezawodny zespół  inżynierów serwisu, rozlokowanych od Gdańska, Szczecina poprzez Lublin, a na Wrocławiu, Krakowie i Rzeszowie kończąc.

Od 2007 roku dynamicznie rozwijamy Departament Produkcji, w ramach którego 96% wyrobów jest eksportowanych, w szczególności do USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec a także Australii. Nasza produkcja to przede wszystkim wysokiej jakości stoliki okulistyczne (pod własną marką TAVO), stoły TEBURU do obrazowania oraz automaty do czyszczenia kaset fakoemulsyfikatorów i witrektomów.

Od 2000 roku jesteśmy wydawcą, ogólnopolskiego kwartalnika medycznego CX News, o nakładzie 20 tysięcy egzemplarzy, dostępnego również w wersji elektronicznej na stronie www.cxnews.pl.

Consultronix mając siedzibę w Balicach, tak blisko Krakowa, ma zaszczyt i wielką przyjemność na co dzień współpracować z najlepszymi krakowskimi twórcami oraz instytucjami kultury jak Teatr Scena STU czy Opera Krakowska.

Naszą misją jest zapewnienie ciągłego transferu najnowszych technologii medycznych do Polski, gwarantując przy tym serwis na najwyższym poziomie. Posiadamy kompetencje do współpracy przy realizacji kompleksowych projektów w systemie: zaplanuj, wybuduj, wyposaż, sfinansuj. Dbamy o to, by współpraca z naszymi Klientami opierała się na zasadach partnerstwa.

--------

Odpowiadając na oczekiwania naszych Klientów oraz dynamiczny rozwój branży medycznej, poszukujemy i zapraszamy do współpracy Producentów posiadających unikalne produkty w swojej ofercie.