Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Oswajamy technologie,
budujemy relacje

Grupa Consultronix

Grupa kapitałowa Consultronix, w skład której wchodzą: Consultronix SA oraz spółki powiązane Consultronix sp. z o.o., CX Projekty Medyczne sp. z o.o., CX Engineering sp. z o.o. współpracuje z czołowymi, światowymi producentami aparatury medycznej. Naszą siłą jest 35-letnie doświadczenie i nieustający rozwój. Od ponad dekady zajmujemy się także produkcją. Produkty medyczne marki CX Engineering dostarczane są do ponad 30 krajów.

Równolegle, nasze Centrum Badawczo-Rozwojowe pracuje nad wieloma ciekawymi rozwiązaniami dla producentów aparatury diagnostycznej, transferując polską myśl technologiczną w świat – głównie do USA.

Nasza misja

Grupa Consultronix od ponad 30 lat z powodzeniem rozwija dystrybucję aparatury medycznej. Dynamiczny rozwój zawdzięczamy przemyślanym wyborom najlepszych producentów, z którymi współpraca budowana jest na zaufaniu.

Oswajamy technologie

Wyszukujemy na świecie wszelkie nowości technologiczne. Dbamy o ich szybką certyfikację i błyskawicznie wprowadzamy na rynek Polski.

Budujemy
relacje

Przy realizacji dużych i skomplikowanych projektów współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami z całego świata. Nasi Klienci są naszymi partnerami.

Edukujemy i szkolimy

Ponad 10 lat doświadczenia w organizowaniu specjalistycznych kursów medycznych, webinarów, wetlabów, warsztatów, treningów oraz prezentacji produktowych.

Wspieramy inicjatywy

Z zaangażowaniem wspieramy artystów i współpracujemy z krakowskimi instytucjami kultury oraz organizujemy konkurs CX ART - Tworzymy Galerię Młodej Sztuki.

Nasze projekty

Grupa Consultronix od ponad 30 lat z powodzeniem rozwija dystrybucję aparatury medycznej. Dynamiczny rozwój zawdzięczamy przemyślanym wyborom najlepszych producentów, z którymi współpraca budowana jest na zaufaniu.

Centrum Badawczo-Rozwojowe

W ramach Centrum realizujemy różnorodne projekty badawcze. Naszym flagowym projektem jest INDOK. Wykorzystując sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe oraz algorytmy do rozpoznawania obrazów.

Szczegóły wkrótce

Mecenat Kultury

Z zaangażowaniem wspieramy artystów i współpracujemy z krakowskimi instytucjami kultury takimi jak Teatr Scena STU czy Opera Krakowska. Jesteśmy organizatorem konkursu CX ART - Tworzymy Galerię Młodej Sztuki.

Szczegóły wkrótce