+48 12 290 22 22

Partnerzy

 • AKtive S.r.l.

  AKtive S.r.l.

  Firma produkująca narzędzia mikrochirurgiczne z siedzibą w Rzymie we Włoszech, działająca od 2007 roku. Początkowo firma AKtive zajmowała się dystrybucją narzędzi mikrochirurgicznych. W 2011 roku przejęła firmę Meditekno - zdobywając tym ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji narzędzi. Wszystkie produkty, od koncepcji, prototypu, aż po efekt końcowy, odbywają się w siedzibie firmy. Wysokiej jakości materiały, innowacyjne technologie, rygorystyczne kryteria jakości i wieloletnie doświadczenie tworzą receptę na sukces firmy AKtive. 
  Zobacz stronę
 • ALBOMED® GmbH

  ALBOMED® GmbH

  Albomed® GmbH - wiodąca firma niemiecka specjalizująca się głównie w produkcji syntetycznych preparatów wiskoelastycznych. Ponad 20-letnie doświadczenie ugruntowało jej pozycję na rynku technologii medycznych stosowanych w okulistyce.
  Zobacz stronę
 • ARCADOPHTA

  ARCADOPHTA

  Francuska firma działająca od 15 lat , założona przez byłych szefów Opsii i Chowen. Firma specjalizuje się w produkcji gazów śródoperacyjnych w opakowaniach jednorazowych, olei sylikonowych, dekaliny i oktaliny, używanych do operacji witroretinalnych, oraz najwyższej czystości błękitu trypanu.
  Zobacz stronę
 • ASEtronics

  ASEtronics

  Zobacz stronę
 • Avidicare

  Avidicare

  Zobacz stronę