+48 12 290 22 22

Partnerzy

 • Demetech

  Demetech

  Firma Demetech została założona w 1996 roku i od początku swojego istnienia skupia się na rozwijaniu, produkcji i sprzedaży systemów do diagnozy i wczesnego wykrywania osteoporozy. Firma oferuje najbardziej dokładne i wiarygodne systemy dostępne na rynku, kompleksowe szkolenia oraz  wsparcie.
  Zobacz stronę
 • FM Control

  FM Control

  FM Control to dynamicznie rozwijająca firma specjalizująca się w produkcji mini ramion C, jedyny producent w Europie. Główna siedziba zlokalizowana jest w Vitorii (Kraj Basków, Hiszpania). Pierwotnie FM Control zajmowała się produkcją rozwiązań dla przemysłu motoryzacyjnego. Od 1991 firma jest obecna na rynku medycznym oferując rozwiązania dedykowane do chirurgii stopy oraz dłoni. Posiada ponad 1000 urządzeń na rynku, z czego ponad 300 ostatniej generacji.
  Zobacz stronę
 • Intermedical

  Intermedical

  Włoski producent sprzętu medycznego do zastosowań radiologicznych. Zobacz stronę
 • MAVIG

  MAVIG

  Firma Mavig specjalizuje się w produkcji towarów z zakresu ochrony radiologicznej: od rękawiczek i okularów ochronnych, poprzez specjalnie skonstruowane fartuchy odciążające kręgosłupy dla lekarzy i radiologów, aż po osłony montowane na suficie lub do stołów zabiegowych.
  Zobacz stronę
 • Rayence

  Rayence

  Firma Rayence w ciągu ostatnich lat rozwoju i dzięki wybranej specjalizacji stała się wiodącym producentem i dostawcą płaskich detektorów rentgenowskich. Panele oferowane przez firmę Rayence gwarantują najwyższą jakość obrazu spośród dostępnych tego typu urządzeń na rynku. Dzięki zaangażowaniu firmy w badania i rozwój produktu, dobór komponentów najwyższej jakości, zastosowaniu kontroli jakości produkcji, uzyskano  wiodący na rynku produkt bez wad. Korzyści płynące z zastosowania ucyfrowienia aparatów analogowych to m.in.: usprawnienie pracy personelu medycznego, obniżenie kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych (niska cena zakupu, likwidacja  ciemni) oraz wygodniejszy i szybszy dostęp do uzyskanych zdjęć.


  Zobacz stronę
 • 1