+48 12 290 22 22

Partnerzy

 • AKtive S.r.l.

  AKtive S.r.l.

  Firma produkująca narzędzia mikrochirurgiczne z siedzibą w Rzymie we Włoszech, działająca od 2007 roku. Początkowo firma AKtive zajmowała się dystrybucją narzędzi mikrochirurgicznych. W 2011 roku przejęła firmę Meditekno - zdobywając tym ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji narzędzi. Wszystkie produkty, od koncepcji, prototypu, aż po efekt końcowy, odbywają się w siedzibie firmy. Wysokiej jakości materiały, innowacyjne technologie, rygorystyczne kryteria jakości i wieloletnie doświadczenie tworzą receptę na sukces firmy AKtive. 
  Zobacz stronę
 • ARCADOPHTA

  ARCADOPHTA

  Francuska firma działająca od 15 lat , założona przez byłych szefów Opsii i Chowen. Firma specjalizuje się w produkcji gazów śródoperacyjnych w opakowaniach jednorazowych, olei sylikonowych, dekaliny i oktaliny, używanych do operacji witroretinalnych, oraz najwyższej czystości błękitu trypanu.
  Zobacz stronę
 • Beaver Visitec

  Beaver Visitec

  Beaver-Visitec International, Inc. - wywodzi się z amerykańskiej korporacji medycznej Becton, Dickinson and Company o światowym zasięgu. Siedziba firmy znajduje się w Wielkiej Brytanii i już od 80 lat zaopatruje lekarzy w jednorazowe narzędzia stosowane w okulistyce. Ceniona szczególnie za wysokiej jakości: noże, kaniule, zestawy operacyjne oraz inne produkty mikrochirurgiczne dystrybuowane na całym świecie.
  Zobacz stronę
 • BOHUS BIOTECH

  BOHUS BIOTECH

  Szwedzki producent najwyższej klasy preparatów wiskoelastycznych do mikrochirurgii oka, sztandarowym produktem BioTech jest, naturalny kwas hialuronowy pozyskiwany z grzebieni kogucich, dostępny w stężeniach 1%; 1,4% i 2,5%


  Zobacz stronę
 • EAGLE LABORATORIES

  EAGLE LABORATORIES

  Znakomite noże do mikrochirurgii oka, pojedynczo i podwójnie ostrzone, produkowane w Stanach Zjednoczonych
  Zobacz stronę
 • 1