+48 12 290 22 22

Partnerzy

 • Medispec

  Medispec

  Jeden ze światowych liderów w produkcji aparatów ESWL. Od kilku lat „Numer Jeden” w sprzedaży ESWL w USA. Wiele lat temu wprowadził nowy standard w litotrypsji – aparat mobilny. W ofercie ESWL elektrohydrauliczne oraz elektromagnetyczne a także inne urządzenia medyczne stosowane w urologii, ortopedii i kardiologii.
  Zobacz stronę
 • Pusen Medical

  Pusen Medical

  Firma Pusen Medical jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą powstałą w maju 2014 roku. Specjalizuje się w produkcji endoskopów jednorazowych, jako pierwsza wprowadziła na rynek endoskop pół-giętki.
  Zobacz stronę
 • Siemens

  Siemens

  Siemens to firma osadzona mocno we współczesnym świecie. Zawdzięcza to nie tylko swojej ponad 160-letniej historii i obecności w 190 krajach, lecz przede wszystkim niebagatelnemu wkładowi w rozwój technologii ułatwiających życie człowiekowi w każdym jego obszarze. Siemens od początku swego istnienia stawiał na postęp i innowacyjność, był i jest pionierem wytyczającym nowe kierunki rozwoju, otwierającym nowe możliwości. Ta sama wizja przyświeca Siemensowi w Polsce, reprezentowanemu tutaj przez grupę firm, których koordynatorem jest spółka regionalna, Siemens Sp. z o.o.

  Zobacz stronę
 • starmedtec

  starmedtec

  Dostawca holmowych laserów urologicznych. „Firma-córka” znanej niemieckiej firmy -  WaveLight  - specjalizującej się w produkcji laserowego sprzętu medycznego.
  Zobacz stronę