+48 12 290 22 22

Produkcja

Consultronix działając na rynku od 1987 roku, jest globalnym dostawcą dla branży medycznej, produkującym na zlecenie, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów i uwzględnieniem najnowocześniejszych wymagań projektowych oraz kierując się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki nieustannym inwestycjom w badania i rozwój jesteśmy w stanie sprostać rosnącym wymaganiom, oferując szeroką gamę funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów.

Jako eksperci w outsourcingu (produkcji na zlecenie), jesteśmy dumni z faktu, że od początku naszej działalności tworzymy jakość dzięki naszej wiedzy z zakresu projektowania, produkcji i logistyki. Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, oferującym innowacyjne rozwiązania i kompleksowe usługi, a dzięki uproszczeniu całego łańcucha dostaw pomagamy obniżyć koszty i ograniczyć wpływ na środowisko naturalne. 

We współczesnym świecie charakteryzującym się rosnącymi wymaganiami w każdym aspekcie działalności przedsiębiorstw, liderzy rynkowi poszukują partnerów, którzy są w stanie przejąć część procesów, a tym samym umożliwić im koncentrację na podstawowej działalności. Dlatego od początku naszej działalności koncentrujemy się na realizacji polityki ‘zero wypadków’ oraz na ciągłym inwestowaniu w badania i rozwój, tak abyśmy mogli każdego dnia przewidywać i rozwiązywać problemy naszych klientów lepiej, niż czyni to konkurencja.

Dysponując doświadczeniem i wiedzą z różnych dziedzin, w tym z zakresu projektowania i produkcji, oferujemy efektywne rozwiązania. Nasze opakowania nadają się do recyklingu a nasze produkty cechujące się nowoczesnym designem spełniają wymagania odpowiednim norm i dyrektyw.

Produkcja lokalna, dystrybucja globalna.