Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Aktualności

NOWOŚĆ Dermatoskop Heine DELTA 30 PRO

Już jest w sprzedaży zupełna NOWOŚĆ – Dermatoskop HEINE DELTA 30 PRO

Dlaczego nowość?

  • Podczas badania skóry liczą się wszystkie małe rzeczy. Właśnie dlatego zmieniono rozmieszczenie diod LEDHQ w nowym dermatoskopie HEINE DELTA 30 PRO. Dzięki zmianie położenia diód LED światło dociera do głębszych warstw skóry – dając niezwykle żywe, przestrzenne wrażenie zmian, podobne do obrazu 3D.
  • Funkcja HEINE colorSHIFT to prawdziwa nowość na skalę światową. Od ciepłego białego do niebieskawego pozwala łatwo dostosować temperaturę barwową za pomocą 4 ustawień, aby dopasować ją do własnych nawyków oglądania. Wystarczy jedno dotknięcie przycisku.
  • Niezależnie od tego, czy praca odbywa się z bliska, czy z nieco większej odległości, HEINE DELTA 30 PRO posiada precyzyjny układ optyczny, który zapewnia ostry i krystalicznie czysty obraz przez cały czas. Kątowy, ergonomiczny kształt instrumentu zapobiega bezpośredniemu kontaktowi dłoni ze skórą pacjenta.
  • Pierścień HEINE diSTANCE – umożliwia użytkownikowi badanie i leczenie zmian w powiększeniu bez kontaktu.  Odległość zawsze pozostaje stała, instrumenty mogą być wprowadzone przez boczny obszar, zmiany mogą być oznaczone, ciała obce mogą być usunięte i wiele więcej. Dermatoskop nie wchodzi w kontakt ze skórą pacjenta.

Więcej informacji — kliknij tutaj

Autor

Justyna Wiśniowska

Produkt

Materiały wideo:

HEINE DELTA 30 PRO dermatoscope — Dermatoscopy has never been so PRO