Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Szczegóły oferty

Aktualnie aplikujesz na stanowisko
Inżynier Aplikacyjny -Radioterapia
BaliceSerwis CXPełny etat
Twoje zadania
  • Prowadzanie szkoleń produktowych oraz aplikacyjnych w zakresie oferowanego sprzętu z dziedziny radioterapii;
  • Wsparcie merytoryczne personelu medycznego w zakresie używanych technologii, rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem oraz jego obsługi;
  • Przygotowanie urządzeń z zakresu radioterapii do instalacji;
  • Instalacja urządzeń za zakresu radioterapii u klientów;
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami,
  • Wsparcie merytoryczne działu handlowego z zakresu oferowanego sprzętu radioterapeutycznego.
Nasze oczekiwania
  • Wykształcenie wyższe techniczne: Fizyka Medyczna, Elektroradiologia oraz kierunki pokrewne
  • Praktyczna znajomość zagadnień technicznych z zakresu pracy z urządzeniami do naświetleń
  • Doświadczenie w instalacji i obsłudze sprzętu medycznego
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń w środowisku medycznym
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji,
  • Wysokie umiejętności prezentacji i komunikacji,
  • Samodzielność, sumienności i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu),
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • dowolna i elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza)
  • pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku medycznym
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • bogaty pakiet socjalny: Karta multisport, prywatna Opieka Medyczna, bilety do kina, spotkania Integracyjne
  • przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach.
  • wysokiej klasy narzędzia pracy (samochód firmowy, laptop, telefon)
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych u producenta sprzętu

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji, wypełnij poniższy formularz:

Kliknij lub przenieś i upuść pliki na to pole aby przesłać. Możesz przesłać do 3 plików.
max. 2mb; plik pdf, doc lub docx