Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Szczegóły oferty

Aktualnie aplikujesz na stanowisko
Programista C#/ .NET
ZdalnieIT CXSAPełny etat
Twoje zadania

• projektowanie i implementacja nowych funkcji urządzania do diagnostyki wzroku,
• optymalizacja i utrzymanie dotychczasowych funkcjonalności,
• tworzenie i aktualizacja dokumentacji,
• szkolenie i wsparcie techniczne użytkowników systemu,

Nasze oczekiwania

• znajomość języka C# i platformy .NET,
• znajomość XAML/WPF,
• znajomość analizy obrazów (w szczególności OpenCV)
• znajomość narzędzi ORM (np. Entity Framework)
• znajomość baz danych PostgreSQL oraz języków SQL i PL/pgSQL,
• znajomość MS Visual Studio oraz narzędzi kontroli wersji i CI/CD,
• znajomość wzorców projektowych (np. MVVM) i dobrych praktyk programistycznych,
• umiejętności analitycznego myślenia, diagnozowania i rozwiązywania problemów,
• samodzielności w pracy, odpowiedzialności oraz dokładności,
• komunikatywności i otwartości,

Mile widzane

• znajomość obrazowania medycznego (medical imaging) i uczenia maszynowego (machine learning)
• znajomość języka C++
• znajomość języka Python

Oferujemy
  • dowolna i elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza)
  • pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku medycznym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny: Karta MultiSport, prywatna Opieka Medyczna, bilety do kina, spotkania Integracyjne
  • przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach.
  • Możliwość 100% pracy zdalnej

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji, wypełnij poniższy formularz:

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 3.
max. 2mb; plik pdf, doc lub docx