Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Szczegóły oferty

Aktualnie aplikujesz na stanowisko
Specjalista ds. logistyki magazynowej
BaliceMagazyn CXPełny etat
Twoje zadania
  • Przyjmowanie oraz sprawdzanie dostaw pod kątem ilościowym, jak i jakościowym;
  • Wprowadzanie dostaw do systemu ERP (Enova);
  • Bieżący kontakt z przewoźnikami-firmami kurierskimi;
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej;
  • Zgłaszanie uszkodzonych produktów do kierownika oraz ich usuwanie z magazynu;
  • Rozkładanie towarów na magazynie oraz dbanie o ich terminy ważności i bezpieczeństwo przechowywania;
  • Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej;
  • Kompletacja zamówień oraz sprawdzanie ich zgodności, czynności związane z wysyłką towaru do klientów;
  • Inwentaryzacja magazynu;
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie’
Nasze oczekiwania
  •  Samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Zaangażowanie i energicznego podejście do pracy;
  • Znajomość oprogramowania funkcjonującego w środowisku Windows (Word, Excel);
  • Skrupulatność oraz rzetelność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Uprawienia do obsługi wózka widłowego;
Oferujemy
  • Dowolna i elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, własna działalność gospodarcza);
  • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku medycznym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy;
  • Bogaty pakiet socjalny: Karta MultiSport, prywatna Opieka Medyczna, bilety do kina, spotkania Integracyjne;
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji, wypełnij poniższy formularz:

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 3.
max. 2mb; plik pdf, doc lub docx