Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Sterylizatory plazmowe STERRAD™

Nowość w ofercie

Autor:
Margita Jaroniec

Od 1 marca 2023 roku firma Consultronix rozszerzyła swoją ofertę o sterylizatory plazmowe STERRAD™, stając się wyłącznym dystrybutorem Advanced Sterilization Products.

Jest to rozwiązanie służące niskotemperaturowej sterylizacji sprzętu medycznego oparte na technologii nadtlenku wodoru (środek sterylizujący), a także plazmy gazu, które umożliwiają sterylizację delikatnych oraz wrażliwych na temperaturę i wilgoć instrumentów medycznych. Krótki proces sterylizacji pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie posiadanych instrumentów. Delikatne oddziaływanie na sterylizowany materiał w znacznym stopniu przedłuża jego żywotność, a przez to wartość użytkową, co w konsekwencji daje wymierne oszczędności finansowe w ogólnym bilansie wydatków ponoszonych przez szpital.

Kompleksowa oferta Advanced Sterilization Products zawiera dwa modele sterylizatorów plazmowych: STERRAD NX™ o pojemności użytkowej 30 l dedykowany mniejszym placówkom oraz STERRAD™ 100NX dostępny zarówno w wersji jednodrzwiowej, jak i dwudrzwiowej, materiały zużywalne do sterylizacji plazmowej, a także usługę serwisu technicznego. ♦

Autorzy
Margita Jaroniec

Consultronix

Produkty

Sterrad 100NX All Clear Technology

Sterrad NX All Clear Technology