Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

25% rabatu w ramach Wakacyjnej Akcji Serwisowej

Autor:
Aneta Sotoła

Jeżeli trzymacie Państwo w rękach niniejszy numer CX Newsa, jest duża szansa, że w Państwa gabinecie stoi co najmniej jedno urządzenie dostarczone przez naszą firmę. Jako firma jesteśmy dumni, że wybraliście naszą ofertę, jako serwis zapewniamy, że zostało ono zainstalowane z należytą starannością i mamy nadzieję, że działa niezawodnie.

Zadajmy sobie jednak teraz kilka pytań. Czy pamiętacie Państwo kiedy ostatni raz przeprowadziliśmy u Was przegląd techniczny? Czy jesteście Państwo pewni, że Wasz autorefraktometr mierzy prawidłowo? Czy macie pewność, że laser YAG-owy ogniskuje się tam, gdzie myślicie, a energia jego impulsu jest taka jak przez Was nastawiona? Czy możecie zagwarantować, że Wasz bezkontaktowy tonometr mierzy ciśnienie prawidłowo? Czy efektywność epilacji Państwa laserem aleksandrytowym jest taka jak na początku lub czy posiadany przez Was litotrypter kruszy kamienie ciągle z tą samą skutecznością?

Miejmy nadzieję że tak, ale może lepiej to sprawdzić? Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości wobec działania Waszych urządzeń, lub jeżeli chcecie być pewni, że działa ono prawidłowo, to właśnie do Was kierujemy naszą wyjątkową propozycję.

Propozycję, która wpisuje się w obchody okrągłego jubileuszu 25-lecia naszej firmy. Odwiedzając nasze stoiska na kongresach, czy biorąc udział w ogólnopolskich spotkaniach użytkowników naszych systemów, na pewno zorientowaliście się Państwo, że nasi handlowcy już rozpoczęli te właśnie obchody. My jako serwis mamy niekłamaną przyjemność przedstawić Państwu „Wakacyjną akcję serwisową czyli 25% rabatu na 25-lecie naszej firmy”. Z okazji naszego jubileuszu organizujemy w tegoroczne wakacje akcję, w ramach której, wszelkie przeglądy techniczne urządzeń naszych aktualnych dostawców, zlecone i wykonane w okresie lipiec-sierpień, objęte zostaną rabatem w wysokości 25%. Jeżeli postanowicie wziąć w niej udział, podczas Państwa letniego wypoczynku nasi serwisanci dołożą wszelkich starań, aby Wasz sprzęt został sprawdzony i w pełni przygotowany do nowego sezonu.

Życząc pełnych słońca wakacji, serdecznie zapraszamy do udziału w naszej inicjatywie. Liczymy, że działania naszego serwisu podjęte w jej ramach utwierdzą Państwa w przekonaniu, że Consultronix znaczy Rzetelnie i Profesjonalnie.

Autorzy
Aneta Sotoła