Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Harmonia w Twoim gabinecie – opinie użytkowników systemu Harmony XL

Autor:
Marta Klimek

System Harmony®XL izraelskiego producenta Alma Lasers to najbardziej rozbudowana i zaawansowana technologicznie platforma do zabiegów z zakresu laseroterapii i terapii światłem IPL. Ustawiczny rozwój urządzenia pozwala w tej chwili na wykorzystanie 11 różnych technologii dla ponad 60 estetycznych/medycznych procedur. Poniżej znajdziecie Państwo opinie doświadczonych użytkowników, którzy dzielą się swoimi opiniami właśnie odnośnie systemu Harmony XL.

Multifunkcyjna platforma Harmony XL zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa i jakości. Bardzo istotna i pomocna w naszej pracy jest możliwość wykonania szerokiej kombinacji skutecznych zabiegów estetycznych i medycznych jednym, łatwym w obsłudze, urządzeniem. W dobie rozwijającego się polskiego rynku laserowych zabiegów estetycznych i medycznych współpraca z Alma Lasers i wykorzystywanie technologii Harmony XL stanowi dla nas i naszych klientów gwarancję bezpieczeństwa, jakości i skuteczności zabiegów.

M. Mikołajczyk

Małgorzata Mikołajczykwww.estesalon.pl

W warunkach coraz bardziej ostrej konkurencji na rynku usług dermatologii estetycznej, o sukcesie decyduje zarówno wiedza i doświadczenie personelu, jak i wykorzystanie najnowszych technologii zaimplementowanych w sprzęcie. Chcąc wzmocnić swoją pozycję w tym obszarze działania, chcieliśmy umożliwić naszym Pacjentom dostęp za konkurencyjną cenę do najnowszych zdobyczy medycyny estetycznej. Po wnikliwej analizie wybraliśmy sprzęt wiodącego producenta Alma Lasers, dostarczany przez Consultronix S.A. Zdecydowaliśmy się na to rozwiązanie, gdyż jest to multiaplikacyjna platforma laserowa łącząca zalety lasera i fototerapii, pozwalająca na łatwą rozbudowę przez wymianę końcówek. Ma to dla nas zasadnicze znaczenie, gdyż możemy wykorzystywać Harmony XL do różnych zastosowań, bez konieczności zakupu kolejnych urządzeń. Daje to więc zdecydowaną oszczędność środków i miejsca w gabinecie. Ponadto system ten udowodnił swoją skuteczność przy stosunkowo niskiej uciążliwości dla Pacjenta. Zintegrowane chłodzenie naskórka zdecydowanie poprawia komfort zabiegów.

J. Rudnicka-Markowicz

dr Jadwiga Rudnicka-Markowiczwww.dermatologiaprzeworsk.com

Harmony XL jest systemem kompletnym, skutecznym i bezpiecznym. Przy wysokiej jakości wykonania i dobrej skuteczności leczenia, daje możliwość komponowania zestawu laserów oraz IPL potrzebnych w danej praktyce lekarskiej. Szeroki wachlarz możliwości pozwala na korzystanie ze sprzętu zarówno przez lekarza, jak i personel Kliniki bez konieczności inwestowania w kolejny sprzęt. Nie bez znaczenia jest równie atrakcyjny wygląd platformy oraz łatwość z jaką można dokonać zmiany lasera. Pozwala to na wykonanie zabiegów u jednego pacjenta, podczas jednej sesji przy pomocy różnych końcówek. Consultronix jest firmą stabilną i godną zaufania. Jej kompetentny personel służy ciągłą pomocą w rozwiązywaniu czasem zaskakujących problemów w naszej codziennej praktyce.

Anna Okruszko

dr n. med. Anna Okruszkowww.estmed.pl

System HarmonyXL stał się nieodłącznym elementem mojej praktyki lekarskiej. Szeroki wachlarz zabiegów, na jaki pozwala dobrze wyposażona Harmony, umożliwia leczenie praktycznie wszystkich problemów z zakresu medycyny estetycznej, z jakimi zgłaszają się pacjenci. Jako że w swoim gabinecie przyjmuję około 80 % takich pacjentów, to zakup Harmony właśnie traktuję jako więcej niż trafioną inwestycję.

dr Waldemar Stępień

dr Waldemar Stępieńwww.medicderm.pl

Odpowiednie połączenie farmakologii, technologii IPL 420nm i lasera frakcyjnego Pixel 2940nm w walce z trądzikiem i jego następstwami zdają się być w tej chwili najskuteczniejszą i jednocześnie bezpieczną terapią. Terapią, która nie wyłącza pacjenta z normalnego życia, pozwala na szybką i bezbolesną pomoc.

dr Beata Zubrzycka

dr Beata Zubrzyckawww.mediestetica.eu

Alma Lasers Harmony – ta nazwa już zawsze będzie się mi kojarzyć z urządzeniem, które pomaga przywrócić skórze równowagę, młodość i jest bardzo pomocnym narzędziem do leczenia celowanego oraz terapii skojarzonej. Na szczególną uwagę zasługuje Pixel 2940. Wskazania estetyczne są tak oczywiste, że nie potrzeba rekomendacji do stosowania tego lasera do resurfacingu skóry w sposób niebolesny. Drugim „hitem” tego urządzenia jest końcówka ST (near infrared) bardzo użyteczna do leczenia wspomagającego np. po zabiegach operacyjnych plastyki powłok brzusznych lub jako terapii z wyboru na skórę twarzy i szyi.

dr Marta Raczkowska-Muraszko

dr Marta Raczkowska-Muraszkowww.raczkowska.pl

Autorzy
Marta Klimek