Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

CX News 2/65/2019 - Od redakcji

Drodzy Czytelnicy!

wiosna jest niezwykłą porą roku. Po niezbyt mroźnej, ale za to zdecydowanie zbyt długiej zimie, każdy organizm budzi się do życia. Drzewa i kwiaty puszczają pąki, zieleni się tr…

Autor:
Urszula Blichowska,

Drodzy Czytelnicy!

wiosna jest niezwykłą porą roku. Po niezbyt mroźnej, ale za to zdecydowanie zbyt długiej zimie, każdy organizm budzi się do życia. Drzewa i kwiaty puszczają pąki, zieleni się tr…

Drodzy Czytelnicy!

wiosna jest niezwykłą porą roku. Po niezbyt mroźnej, ale za to zdecydowanie zbyt długiej zimie, każdy organizm budzi się do życia. Drzewa i kwiaty puszczają pąki, zieleni się trawa, ptaki powracają z dalekiego południa, a powietrze staje się zdatniejsze do oddychania. Dodatkowo wiosną, podobnie jak w Nowy Rok, często pojawia się u ludzi chęć zmian i robienia wszelkiego rodzaju porządków. Dzielnie i z nową energią bierzemy się za szafy, ogródki, fryzury, sporty i diety. Ten wiosenny, ożywczy nurt nie ominął również naszej Redakcji. Po prawie 9 latach (sic!) postanowiliśmy nieco odmłodzić nasz Magazyn. Nadać mu nowy, lekki i pachnący świeżością wygląd. Po wielu dyskusjach i analizie kilku prototypów z dumą oddaję w Państwa ręce 65. odświeżone wydanie naszego Magazynu Medycznego CX News. Mam nadzieję, że wprowadzone zmiany przypadną Wam do gustu i jeszcze chętniej będą Państwo sięgać po nasz periodyk. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli swoimi odczuciami zechcecie podzielić się ze mną np. drogą mailową. Liczę nie tylko na peany pochwalne, ale również na konstruktywną krytykę, bądź trafne sugestie. To dla Państwa tworzymy CX News’a, dlatego też Wasza opinia jest dla nas niezwykle ważna.Biorąc sobie do serca powiedzenie broda mędrcem nie czyni, czy jak kto woli nie szata zdobi CX News’a, warto nie tylko oglądnąć nasz Magazyn, ale także uważnie go przeczytać. Nie zabraknie bowiem nowości również w treści i to zarówno pośród prezentowanych produktów, jak i producentów. Tradycyjnie na końcu numeru znajdą Państwo aktualny harmonogram szkoleń i kongresów, podczas których będziemy mieli okazję spotkać się osobiście.

Nowości na tym nie koniec! Zapraszamy do odwiedzenia całkiem nowego, oficjalnego profilu firmy Consultronix na Facebook’u. Znajdą Państwo tam m.in. informacje o najświeższych aktualnościach i relacjach z ważnych wydarzeń. Zapraszam do obserwowania naszego fanpage’u!

Zachęcam gorąco do lektury.

Autor
Urszula Blichowska