Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Okiem handlowca

Autor:
Justyna Wiśniowska

Jako handlowiec Consultronix SA, biorę czynny udział w procesach instalacji urządzeń marki FotoFinder. Ich kluczowym etapem jest szkolenie personelu w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania.

Wiele lat doświadczenia na tym polu pokazało mi, że nauka pracy z systemem to nie jednorazowe spotkanie a dłuższy proces, wymagający zarówno ćwiczeń po stronie operatora, jak i wsparcia od trenera. Po pierwszym szkoleniu uczestnicy dostają do wykonania „zadanie domowe”: badanie siebie, bliskich i współpracowników. Wszystko to, aby nabrać płynności w obsłudze podstawowych funkcji urządzenia oraz, aby czuć się pewnie w jego codziennej eksploatacji.

Przed pandemią zawsze pierwszym wyborem było dla mnie osobiste spotkanie w gabinecie. Teraz nie wyobrażam już sobie pracy bez narzędzi informatycznych pozwalających na zdalny dostęp. Taki sposób wsparcia i szkolenia daje mi oraz Państwu większą elastyczność, a także wygodę, podczas gdy zebranie wszystkich pracowników w jednym momencie jest wyczynem na miarę ostatniego zwycięstwa Igi Świątek w Rzymie. Nie do przecenienia jest błyskawiczny czas reakcji: włączenie komputera i zdalne połączenie z urządzeniem trwa zaledwie kilka minut. Niejednokrotnie przekonałam się, że Państwa wątpliwości, czy problemy z obsługą można szybko rozwiązać poprzez krótki instruktaż. Gorąco zachęcam do korzystania z takich rozwiązań. ♦

Autorzy
Justyna Wiśniowska

Consultronix