Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Soczewki diagnostyczne firmy Katena

Autor:
Anna Popik-Szybist, lek. med.

Portfolio Kateny znam doskonale, ponieważ firma ta ma bardzo dobrą renomę w zakresie produkcji narzędzi mikrochirurgicznych. Kiedy przedstawiciel Consultronix pojawił się z ofertą soczewek diagnostycznych, w oparciu o dobre doświadczenia z firmą, postanowiłam spróbować. To była słuszna decyzja. Soczewki wyróżniają się świeżym, atrakcyjnym wyglądem. Korpus ma kolor złoty, a miejsce uchwytu zostało pokryte czarnym, eleganckim materiałem, który zapewnia stabilny chwyt, ograniczając możliwość wyślizgnięcia się soczewki z dłoni. Całość prezentuje się estetycznie i nowocześnie. Co najważniejsze, z moich obserwacji wynika, że jakość optyki jest na bardzo dobrym poziomie. Soczewki idealnie sprawdzają się w codziennej diagnostyce z wykorzystaniem lampy szczelinowej. Biorąc pod uwagę wykonanie produktu, miło zaskoczyła mnie również cena.

Wszystko to sprawia, że z całym przekonaniem mogę Państwu polecić soczewki wielokrotnego użytku firmy Katena. To obecnie jedne z najlepszych produktów tego typu na rynku. ♦

Autorzy
Anna Popik-Szybist, lek....

NZOZ OKO-RES, Rzeszów