Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Stolik, zwykła rzecz

Autor:
Piotr Barański

Większość z Państwa wie ilu mieszkańców liczy ziemia. Część z Państwa zapewne zna powierzchnię Sahary. Zastanawia mnie, ile osób wie, że od 2007 roku Consultronix jest producentem stolików okulistycznych?

Pozwolę sobie opowiedzieć pewną historię. W niezbyt odległej przeszłości, pewien zacny człowiek pomyślał, że dobrze byłoby mieć w ofercie stolik okulistyczny inny od wszystkich. Jak pomyślał, tak zrobił. Udał się w daleką podróż do nieznanej Szwajcarii w poszukiwaniu serca swojego przyszłego produktu. Szczęśliwie los chciał, że spotkał tam równie zacnego człowieka który miał owe serce i chętnie pomógł poszukiwaczowi. Dziś dzięki ich współpracy, w głębokich katakumbach siedziby naszej firmy powstają stoliki okulistyczne TAVO.

TAVO-v

Kooperacja między naszą firmą i szwajcarskim producentem siłowników SCHUMO układa się pomyślnie. Owocem tego partnerstwa są cztery typy stolików, dostępne w wielu konfiguracjach, tworzone zgodnie z zapotrzebowaniem naszych Klientów. Wartość naszego produktu została doceniona za granicą w wielu europejskich państwach, od Rosji po Portugalię. W tajemnicy zdradzę Państwu, że już niebawem do rodziny dołączy piąty syn, zwany „Stolikiem na dwóch kolumnach”.

Tak więc skoro wiedzą Państwo, że na świecie mieszka 6 750 820 000 ludzi i że Sahara ma powierzchnię 9 064 300 kilometrów kwadratowych, pamiętajcie także, że Consultronix jest producentem najlepszych stolików okulistycznych TAVO.

Autorzy
Piotr Barański

Consultronix S.A.