Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Rekomendujemy Accenta

Autorzy:
Bożena małgorzata KowalewskaJacek Kowalewski

Niespełna dwa lata temu zadecydowaliśmy poszerzyć ofertę naszego Gabinetu o system wykorzystujący fale radiowe. Przy wyborze kierowaliśmy się parametrami urządzeń, tj. moc i częstotliwość, które decydują o skuteczności zabiegów. Zakup poprzedzony był wnikliwymi i szczegółowymi porównaniami wszystkich dostępnych urządzeń tego typu na rynku światowym. Wybór padł na urządzenie Accent – Alma Lasers, cechujące się najwyższymi parametrami.

Istotną kwestią, warunkującą zakup, było bezpieczeństwo pacjentów. Podczas testów przekonaliśmy się o minimalnym ryzyku powikłań pozabiegowych. Brak efektów ubocznych jest kluczowym elementem wpływającym na zadowolenie pacjenta. Uprzedzano nas o ewentualnych komplikacjach i znamy przypadki, kiedy się takie pojawiły. Podejrzewamy tu jednak wpływ tzw. czynnika ludzkiego, jak zmęczenie czy brak koncentracji. Zaletą systemu Accent okazał się również korzystny stosunek ceny do możliwości urządzenia. Należy tu wspomnieć o braku zużywalnych elementów, które zwiększają koszty poniesione przez gabinet jak i cenę zabiegu dla pacjenta. Istotnym plusem tego typu urządzeń jest możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok, bez względu na stopnień opalenizny.

W naszym Gabinecie system Accent wykorzystujemy jako jedno z trzech podstawowych urządzeń w zabiegach antystarzeniowych i rewitalizujących skórę. Doskonale uzupełnia on działanie IPL 540 nm, Dye-PL 500-600 nm oraz lasera frakcyjnego Pixel. Terapie łączone skutecznie pomagają w walce z upływającym czasem.

Przy zabiegach okolic twarzy obserwujemy redukcję luźnej skóry tzw. ”chomików”, poprawę napięcia oraz struktury skóry wokół oczu i czoła. Zabiegi na ciało gwarantują świetne efekty antycellulitowe.

Po 19 miesiącach użytkowania możemy powiedzieć, że 99% naszych pacjentów jest bardzo zadowolonych z efektów. Decydują się na powtarzanie serii zabiegów lub kontynuują terapie na kolejnych partiach ciała. Powodzenie zabiegów i ich skuteczność w ogromnym stopniu zależy od staranności osoby wykonującej zabieg oraz wykonywania zabiegów w seriach. Założyliśmy obowiązkowo 5 zabiegów w serii, dzięki temu uzyskujemy rewelacyjne rezultaty. Szczególną uwagę zwracamy na przygotowanie pacjenta oraz jego oczekiwań co do rezultatu zabiegu. Skrupulatne przeprowadzenie wywiadu przed zabiegiem chroni nas przed wystąpieniem nagłych niepożądanych efektów ubocznych. A jeśli się takowe pojawiają jak np. krostki po zabiegach na twarz, wypracowaliśmy procedury aby je niwelować. Zawsze pamiętamy, jak w przypadku wszystkich zabiegów kosmetycznych, że każdy pacjent reaguje indywidualnie.

Autorzy
Bożena małgorzata Kowale...

Dom Urody w Siedlcach

Jacek Kowalewski

Dom Urody w Siedlcach