Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Testymonial nt. OS 4™

Autor:

Firmę Oertli znam już prawie 20 lat. Pierwszy aparat dostałem od znajomego lekarza z Niemiec, później przez prawie 15 lat pracowałem na aparatach CataRhex i OS 3.

Zawsze byłem pod wielkim wrażeniem dwóch rzeczy: po pierwsze – jakości dostarczanych narzędzi i samych aparatów, a po drugie, może nawet najważniejsze – stopniowego ulepszania urządzeń w dążeniu do doskonałości. Dokładnie tak samo jest w przypadku nowej wersji OS 4. Doceniam modyfikację w kontroli przepływów, jakości cięcia, stabilność trokarów zarówno 23, jak i 27 gauge oraz ulepszone oświetlenie typu żyrandolowego. Trokary samouszczelniające Oertli uważam niezmiennie za najlepsze na rynku. Najnowszy upgrade wprowadził znaczące zwiększenie intensywności światła (producent deklaruje, że o 45%). Dla mnie ważny jest efekt – wzmocnione oświetlenie ułatwia mi wszystkie etapy witrektomii, w których nie muszę stosować endo illuminatora ręcznego. Chirurgia okulistyczna to ciągła walka o szczegóły i myślę, a nawet wiem to na pewno, że firma Oertli tę walkę stopniowo wygrywa. ♦

Autorzy