Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Harmonia w Twoim Gabinecie Harmony XL – Głowica LED

Autor:
Marta Klimek

Końcówka LED przy użyciu żółtego światła diod elektroluminescencyjnych o długości fali 589 nm poprawia krążenie krwi w tkance, wpływając tym samym na lepsze odżywianie i regenerację komórek. Dodatkowo łagodzi nieprzyjemne doznania po zabiegach laserowych – ból, lekki obrzęk, czy rumień. Nowatorskie podejście do tematu szybszego gojenia się skóry po zabiegu uatrakcyjni ofertę wielu gabinetów medycyny estetycznej.Brak przeciwwskazań ze względu na fototyp sprawia, iż dodatkowy zabieg kojącego naświetlania jest dostępny dla wszystkich potrzebujących pacjentów.Niewątpliwą zaletą końcówki LED jest brak elementów zużywalnych, użytkownik więc nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z jej utrzymaniem. Dodatkowo – ergonomiczna budowa usprawnia operatorowi pracę.Procedura leczenia

led

Zabieg końcówką LED jest w pełni komfortowy i zupełnie bezbolesny dla pacjenta. Leczenie trwa zazwyczaj kilka tygodni i obejmuje od sześciu do dziesięciu naświetlań, przy czym każde z nich zajmuje od 10 do 15 minut. Zdecydowana większość pacjentów zauważa wyraźną poprawę po każdym z zabiegów. Naświetlania nie wyłączają w żaden sposób pacjenta z jego codziennych zajęć. Korzyści:
• Wyższy komfort pacjenta
• Bez bólu
• Bez okresu rekonwalescencji
• Doskonałe rezultatyKońcówka LED jest dedykowana do użytku w obrębie całego ciała. Funkcjonalność końcówki LED oraz prostota obsługi dają gwarancję satysfakcji z wykonywanych przy jej użyciu zabiegów.

Autorzy
Marta Klimek