Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Niezawodny zestaw do przeszczepu rogówki firmy KATENA

Autor:

Trepan próżniowy dla biorcyNarzędzie dedykowane do cięcia przedniego odcinka rogówki. Rotacyjny mechanizm trepanów pozwala chirurgowi wykonywać precyzyjne cięcie oraz regulować poziom głębokości.DALK rozdzielacz rogówkowy K3-1870Specjalnie zaprojektowana końcówka do operacji prze-prowadzanych na rogówce. Dzięki 12 mm, spłaszczonej, stożkowej, tępej szpatułce – narzędzie sprawdza się w zabiegach przeszczepu rogówki.

Rosenwasser DALK Cannula K7-3595

Igła ta dedykowana jest do wykonywania pneumatycznego rozwarstwienia tkanki podczas operacji DALK. Wykonana jest ze stali nierdzewnej i charakteryzuje się spłaszczoną, szpiczastą, tępą końcówką z jednym portem -0.2 mm umieszczonym na tylnej części igły.

katena

Rosenwasser DALK Trisector K3-1870Szpatułkowy, spłaszczony koniec jest idealny przy obwodowych rozwarstwieniach, które występują przy technice „Big Bubble”.Nożyczki rogówkowe typu „Katzin” K4-2020 oraz K4-2030Te mocno wygięte, średnio ostre nożyczki, bardzo dobrze sprawdzają się podczas wykonywania podziału tkanek w zabiegach DALK.

Autorzy