Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Święta Bożego Narodzenia

Autor:
Krzysztof Smolarski

Czy to kolejny czas przesyłania bliżej nieokreślonych „season greetings”, jakie czasem otrzymujemy z zagranicy? Bynajmniej! Dla nas to czas Świąt Bożego Narodzenia. Chciałem w imieniu coraz większego zespołu Consultronix podziękować Państwu za okazane nam zaufanie i życzyć Wam wytchnienia od nadmiaru codziennych obowiązków, odrobiny czasu dla siebie, rodziny, przyjaciół i głębokiej refleksji przy wigilijnym stole.

Na nadchodzący 2012 rok mam dla Państwa siedem następujących życzeń :1. Aby kryzys globalny potraktował Polskę łagodnie2. Aby Rządzący roztropnie robili to co do nich należy3. Aby opozycja wytykała istotne błędy, ale w sprawach kluczowych była konstruktywna4. Aby politycy przestali przemawiać, a zaczęli rozmawiać5. Aby wszystkie poważne siły w Polsce szukały tego co nas łączy6. Aby księdzu Bonieckiemu i Jemu podobnym duchownym więcej nie zamykano ust7. Aby interes ogółu stał ponad interesami partykularnymi

Siedem to liczba magiczna i dlatego mam tylko, albo aż siedem marzeń, ale jeśli choć część z nich się spełni to za rok przy wigilii spotkamy się szczęśliwsi w lepszej Polsce – a przecież o to chodzi.

Autorzy
Krzysztof Smolarski

Consultronix