Dostęp do zawartości strony jest możliwy tylko dla profesjonalistów związanych z medycyną lub obrotem wyrobami medycznymi.

Nowości Civco Radiotherapy w pozycjonowaniu i stabilizacji pacjenta podczas radioterapii

Autor:
Gray Duck - CIVCO Radiotherapy

CIVCO Radiotherapy jest światowym liderem w opracowaniu rozwiązań do unieruchomienia i pozycjonowania pacjentów podczas zabiegów radioterapii. W ofercie znajdują się sprawdzone akcesoria wysokiej jakości, które wpływają na precyzję i bezpieczeństwo pacjenta podczas naświetlania. Pod koniec ubiegłego roku pojawiło się kilka nowości w portfolio producenta. Zapraszam do zapoznania się z nimi bliżej.Więcej informacji o produktach firmy Civco Radiotherapy dostępnych jest na stronie www.consultronix.pl. Gray DuckDoustne stenty pozycjonujące mocowane do maski termoplastycznej. Powtarzalne unieruchomienie podczas zabiegów radioterapii. Pozwalają na ustawienie języka w jednym z kilku położeń. Zapewniają łatwe oddychanie. Adaptiiv 3DZaawansowane oprogramowanie do tworzenia kastomizowanych wydruków 3D, akcesoriów stosowanych przy pozycjonowaniu pacjentów.

Adaptiiv 3D - CIVCO Radiotherapy

TotimPoduszka z pianki poliuretanowej do pozycjonowania i unieruchamiania pacjenta w trakcie symulacji, planowania i radioterapii. Poduszka kształtuje się i formuje wokół pacjenta po aktywacji komponentów znajdujących się wewnątrz. Stabilnie utrzymujący się kształt poduszki umożliwia powtarzalne pozycjonowanie pacjenta. Z łatwością dopasowuje się do kształtu chorego podczas formowania, ogranicza ruch. Może być dopasowywana i indeksowana do urządzeń pozycjonujących i sztywnych podpór. Produkt łatwy do dezynfekcji. Dostępne jest również w wersji pediatrycznej.

Totim - CIVCO Radiotherapy

Chabner XRT Radiation BraBiustonosze do zabiegów naświetlania, przeznaczone do wielokrotnego użytku. Zapewniają optymalne ułożenie piersi podczas symulacji, planowania i radioterapii. Wykonane są ze specjalnych lekkich materiałów.

CIVCO Radiotherapy

Pisak do znakowaniaPisak fluorescencyjny Medical precision B.V. to nowoczesne rozwiązanie będące alternatywą dla tatuowania. Umożliwia bezbolesne znakowanie punktów referencyjnych. Produkt jest łatwo usuwalny.

Markety - CIVCO Radiotherapy

StrataXRTŚrodek do zapobiegania i leczenia radiacyjnego zapalenia skóry. StrataXRT to półokluzyjny, samoschnący, transparentny żel. Przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami produkt wysycha, tworząc warstwę ochronną przepuszczalną dla gazu i wodoodporną, która nawilża i zabezpiecza uszkodzone obszary skóry oraz powierzchowne rany przed inwazją chemiczną, czy też mikrobiologiczną.StrataXRT może być stosowany bezpośrednio na popromienne zapalenie skóry, uszkodzone powierzchnie skóry, powierzchowne rany oraz oparzenia pierwszego i drugiego stopnia.

Autorzy